Als je een BGGZ of SGGZ factuur aanmaakt voor de verzekering, zie je soms de melding . Hieronder lees je mogelijkheden om dit op te lossen.
Als eerste dubbelklik je op de controlemelding in de facturatie, zodat je in het traject van de patiënt terecht komt. In het traject zie je de informatie die belangrijk is voor de facturatie.
Staat er bij facturatie instellingen geen verzekeraar ingevuld, maar de patiëntnaam? Klik bij ‘Restitutie’ dan ‘Nee’ aan en vul als debiteur de verzekeraar in.
Zie je de verzekeraar wel als debiteur, maar staat er geen contract ingevuld?
Klik dan op bovenin het scherm.
Werkt de knop ‘Bijwerken’ niet? Contoleer dan of er wel een contract is aangemaakt voor de betreffende verzekeraar via Dashboard: Beheer > Relaties > Concerns > en dubbelklik op het concern.
Voeg het contract toe met de knop ‘nieuw’ als deze niet aanwezig is.
Zie je wel een contract maar geen tarieflijst? Koppel dan de tarieflijst via het loepje aan het contract via Dashboard: Beheer > Relaties > Concerns > en dubbelklik op het concern.
Systeembeheer
Opmerkingen